30 czerwca w sali Samorządowego Ośrodka Kultury w Komarowie-Osadzie odbyło się spotkanie z panią Krystyną Kopciowską, która związana jest z Komarowem przez najbliższą rodzinę, a jest właścicielką nieruchomości w Komarowie Dolnym. Pani Krystyna dołączyła do zacnego grona „Ludzi z Pasją”. Przez wiele lat zajmowała się tkaniną artystyczną, uczyła plastyki w jednej z zamojskich szkół a poza tym w swoim dorobku ma piękne anioły wykonane własnoręcznie z kolorowych tkanin. Spotkanie połączone było z wystawą obrazów naszej autorki, która z sentymentem maluje miejsca swojego dzieciństwa, gdzie mieszkali jej dziadkowie – Maria i Mieczysław Czesakowie. Malowniczy Komarów utrwalił się głęboko w pamięci i został przedstawiony na wielu obrazach, które prezentuje na wystawie w Domu Kultury do 30 sierpnia.

Artystka opowiadała o swojej wielkiej pasji związanej  z malarstwem, jak również z wieloletnią pracą nad tkaniną artystyczną, podzieliła się przeżyciami z rodzinnego Komarowa.

Spotkanie przebiegało w bardzo miłej i serdecznej atmosferze w otoczeniu pięknych obrazów, którą uświetnił występ gitarowy pana Marka Rycyka z Zamościa.

W spotkaniu uczestniczyli:

– Pani Wiesława Sieńkowska – Wójt Gminy Komarów-Osada

– Pani Iwona Pełypyszyn Dyrektor SOK

– Przedstawiciele Klubu Seniora „Legenda”

– Przewodniczące KGW z Gminy Komarów-Osada

– „Ludzie z Pasją” z poprzednich edycji.

– Rodzina, znajomi oraz przyjaciele Pani Krystyny.

 

Zapraszamy do galerii zdjęć z przebiegu spotkania i obejrzenia wystawy w Domu Kultury.

 

Skip to content