27 października w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie odbyła się uroczysta gala z okazji „Wojewódzkiego Dnia Seniora 2021”. Do seniorów popłynęło wiele ciepłych słów wypowiedzianych przez  marszałka województwa lubelskiego Jarosława Stawiarskiego oraz przez wicemarszałka Zbigniewa Wojciechowskiego. Ten dzień był szczególnym i ważnym dla Gminy Komarów-Osada. Samorząd województwa dostrzegł wieloprofilowe działania naszej gminy na rzecz osób starszych. Gmina została laureatem konkursu „Gmina Przyjazna Seniorom”. Uhonorowanie wręczono Pani Wójt Gminy Wiesławie Sieńkowskiej.

 

Drodzy Seniorzy

Doceniamy Waszą mądrość i doświadczenie życiowe, które są dla nas inspiracją. Proszę Was o dalszą nieustającą działalność na rzecz swojego otoczenia, podpowiadajcie nam we wszystkich sprawach.

Chcemy Was słuchać, bo swoim życiem, postawą, rozpalacie naszą wyobraźnię, która zmienia świat. Jesteście naszymi mentorami. Wspólnie tworzymy nasz dom – gminę, aby nam wszystkim żyło się lepiej. Dziękuję wszystkim podległym mi pracownikom i stowarzyszeniom, którzy działają w naszej gminie na rzecz seniorów. To wyróżnienie jest dla nas wszystkich.

 

(-)Wiesława Sieńkowska

Wójt Gminy Komarów-Osada

Skip to content