W piątek 22 czerwca 2018 roku w każdej szkole funkcjonującej na terenie naszej gminy odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018, w którym uczestniczyli uczniowie, dyrektorzy, nauczyciele, rodzice oraz zaproszeni goście. Odbyły się uroczyste apele wraz z częścią artystyczną w wykonaniu uczniów.

Ostatni dzień roku szkolnego to wyjątkowa okazja, by podsumować dziesięć miesięcy wytężonej pracy. Rok ten w szkołach obfitował w liczne sukcesy, uroczystości, inicjatywy uczniów, nauczycieli i rodziców. Każdy dzień przynosił efektywne działania całej społeczności szkolnej. Liczne osiągnięcia uczniów w konkursach oraz wysokie oceny wskazują na ciągły rozwój wiedzy i umiejętności. Podczas uroczystości zostały wręczone wyróżnienia i nagrody dla najlepszych uczniów, sportowców i działaczy samorządu uczniowskiego. Ci najwybitniejsi otrzymali stypendium Wójta Gminy Komarów-Osada: Publiczne Gimnazjum w Komarowie-Osadzie: Kinga Orkiszewska, Wiktoria Mazur, Amelia Szajewska, Natalia Bednarz, Michał Krzeszowski, Kacper Pytlik, Martyna Żyła, Adrian Bil, Kamila Szala, Katarzyna Noga; Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Komarowie-Osadzie: Oliwia Wałasztyn, Sabina Jachymek, Joanna Opalińska, Joanna Wojda, Katarzyna Palonka, Zofia Biszczan, Gabriela Macheta, Anna Wszoła, Piotr Wróblewski; Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Śniatyczach: Jakub Orkiszewski.

Podziękowania, dyplomy i listy gratulacyjne oraz wyrazy uznania za trud wychowawczy, wzorowe wychowanie, osiągnięte wysokie wyniki w nauce ich pociech otrzymali z rąk Pani Wójt Wiesławy Sieńkowskiej Rodzice wyróżnionych uczniów.

Wszystkim Nauczycielom gratulujemy osiągnięć dydaktycznych i wychowawczych uzyskanych w mijającym roku szkolnym. Rodzicom dziękujemy za włączanie się w życie szkoły i wychodzenie z inicjatywami wzbogacającymi proces edukacyjno-wychowawczy. Uczniom gratulujemy wyników w nauce i sukcesów w sporcie.

Życzymy wszystkim niezapomnianych, pełnych wrażeń i bezpiecznych wakacji. Niech będą one dla Was czasem odpoczynku, relaksu i radości.

Skip to content