W Samorządowym Ośrodku Kultury odbyło się kolejne, bardzo interesujące spotkanie z cyklu „Ludzie z Pasją”, poświęcone Pani Jadwidze Kaczor z Janówki Wschodniej, twórczyni ludowej, która prezentowała piękne serwety wykonane własnoręcznie haftem płaskim.
Zimowa aura nastrajała melancholijnym klimatem, a opowieści autorki wzbudzały spore zainteresowanie i wzruszały wszystkich uczestników spotkania, gdyż były to również wspomnienia z dzieciństwa. Pani Jadwiga przedstawiła wszystkim własne przeżycia i doświadczenia związane ze swoja twórczością artystyczną i codziennym życiem.  Kobieta z pasją i  autorka spotkania  aktywnie angażowała się przez 50 lat w miejscowym kole gospodyń w Janówce Wschodniej.

Seniorzy, uświetnili spotkanie recytując wiersze. Rozmowę prowadziła Pani Urszula Pakuła, a po prezentacji autorskiej złożono piękne życzenia i dużo ciepłych słów pod adresem naszej twórczyni.

Spotkanie uświetnił wspaniały występ  zaprzyjaźnionego Klubu Seniora „Legenda” i Pani Anety Szpindy. Występ akompaniował i prowadził Pan Janusz Bogatko.

Skip to content