„Wszyscy doskonale wiemy, że:

Spełniają się wszystkie dziecięce marzenia,

Gdy świat się w bajkę zmienia.

Wystarczy tylko dobra wróżka,

Która pocieszy Kopciuszka.”

Dobre wróżki i inne postacie z bajek zagościły 20 listopada 2017 r. w Samorządowym Przedszkolu w Komarowie – Osadzie z siedzibą w Zubowicach. Uroczystość ta miała na celu pobudzenie wyobraźni najmłodszych, popularyzowanie bajek jako sposobu na przekazanie wiedzy o świecie, ukazanie, że dobro zawsze pokonuje zło. Była też świetną okazją do zabawy.

Przedszkolaki z pomocą swoich rodziców przygotowały cudowne i pomysłowe stroje inspirowane ich ulubionymi, bajkowymi postaciami.

Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc wspólnie w zabawach prowadzonych przez Kłapouchego i jego bliźniaka. Najmłodsi uczestniczyli w wielu konkurencjach. Przenieśli się do bajki o Kopciuszku, oddzielając groch od fasoli. Mieli okazję uczestniczyć w zabawie „zatrute jabłko” – a tym samym zaprzyjaźnić się ze Śnieżką. Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych bajkowych strojów.

Kolejny bal już tuż tuż …

Skip to content