W związku ze zbliżającym się zakończeniem roku szkolnego 2016/2017 Dyrektor Szkoły podsumowała całoroczne osiągnięcia edukacyjne, wychowawcze i sportowe uczniów Publicznego Gimnazjum w Komarowie – Osadzie.

Od września wszyscy uczniowie intensywnie  pracowali na wizerunek szkoły. W tym roku ich sukcesy są szczególnie ważne, gdyż od września gimnazjum nie będzie już funkcjonowało jako samodzielna szkoła. Dyrektor podsumowała sukcesy chóru szkolnego „Echo”, koła teatralnego „Ego”, gimnazjalnych solistek: Karoliny Szeremety, Pauliny Kawy, Wiktorii Mazur i Wiktorii Marcoli oraz  osiągnięcia Jakuba Wróblewskiego i Pauli Szeremety w konkursach plastycznych. Pogratulowała Oskarowi Korczyńskiemu oraz Martynie Żyle, którzy wykazali się wyjątkowymi umiejętnościami w konkursach języka francuskiego, Kindze Orkiszewskiej, Paulinie Wróblewskiej, Amelii Szajewskiej i Wiktorii Wójtowicz – reprezentantkom szkoły w gminnym konkursie recytatorskim, Paulinie Wróblewskiej – finalistce diecezjalnego etapu Konkursu Wiedzy o Biblii i Historii Kościoła, Martynie Żyle, Katarzynie Nodze i Kacprowi Pytlikowi IV miejsca w Powiatowym Konkursie Ekologicznym EKO 2016, Piotrowi Dworniczakowi i Martynie Żyle – finalistom I i II Wojewódzkiego Konkursu „Matematyka z kalkulatorem graficznym”, Piotrowi Dworniczakowi, Aleksandrze Flak i Natalii Kornas – uczniom wyróżnionym w ogólnopolskim konkursie na temat zdrowia MEDITEST, gimnazjalistom wyróżnionym w Powiatowych Międzyszkolnych Konkursach Literackich – Paulinie Wróblewskiej – w XIV Spotkaniach z Biblią oraz  Michałowi Krzeszowskiemu – w XIV Spotkaniach z mitologią, Karolinie Szeremecie – uczestniczce eliminacji rejonowych Ogólnopolskiego Turnieju „Maszyn wiatrowych”.

Przywołała całoroczne sukcesy obu drużyn szczypiornistów oraz indywidualne i drużynowe osiągnięcia gimnazjalnych sportowców. Podsumowała również wyniki szkolnych rozgrywek w piłce ręcznej o Puchar Dyrektora Publicznego Gimnazjum w Komarowie – Osadzie. W grupie drużyn dziewczęcych I miejsce zajęła klasa IIIa, natomiast wśród drużyn chłopięcych nie mieli sobie równych chłopcy z klasy IIIb.

Pani Dyrektor podkreśliła wielki wpływ nauczycieli pracujących w Publicznym Gimnazjum w Komarowie – Osadzie na sukcesy edukacyjne, sportowe i wychowawcze  uczniów.

Skip to content