30 maja 2017 r. uczennice Publicznego Gimnazjum w Komarowie – Osadzie:  Karolina Szeremeta oraz Paulina Kawa oraz Sabina Jachymek, Maura Więcek i Zofia Biszczan – uczennice Szkoły Podstawowej w Komarowie – Osadzie zmierzyły się z wyzwaniem, jakim okazał się Międzyszkolny Konkurs Piosenki Anglojęzycznej w Grabowcu. Dziewczęta zaprezentowały się z bardzo różnorodnym repertuarem: Karolina zaśpiewała piosenkę „Still loving you”, Paulina – „Monday morning”, Sabina – „Ocean drive”, a duet: Zosia i Maura  wykonały utwór „The Dubliners”. Po długim oczekiwaniu na wyniki konkursu w zasadzie nie było dla opiekunów Karoliny większą niespodzianką jej I miejsce na podium. Zwłaszcza, że od ostatniego sukcesu uczennicy podczas  Konkursu Piosenki Europejskiej „EUROSONG” w Zamościu nie upłynął nawet tydzień. Aż szkoda, że do końca roku szkolnego pozostał niespełna miesiąc nauki, a więc są to już ostatnie gimnazjalne popisy i sukcesy Karoliny, która przez trzy lata efektywnie pracowała na sukces swojej szkoły.

Karolina ma jednak godnych następców – jury konkursu wyróżniło również występ duetu –  Maury i Zosi ze Szkoły Podstawowej w Komarowie – Osadzie.

Karolina, Paulina i Sabina przygotowywały się do występu pod kierunkiem nauczycielki języka angielskiego – Pani Tamary Bur oraz nauczyciela muzyki – Pana Marka Biszczana, który wraz z anglistką – Panią Elżbietą Zaleśną pracował również nad przygotowaniem Maury i Zosi.

Skip to content