Piknik rodzinny „Komarowski Uśmiech Lata” odbył się w niedzielę 31 lipca 2016 roku na boisku sportowym „Legion” w Komarowie-Osadzie. Na uczestników czekało wiele atrakcji i smakowitych degustacji.

W czasie pikniku został podsumowany konkurs „Smakami Komarowa”. Wykwintne dania przygotowało 7 Kół Gospodyń Wiejskich z terenu Gminy Komarów-Osada: KGW Antoniówka, KGW Dub, KGW Kadłubiska, KGW Komarów-Wieś, KGW Krzywystok, KGW Śniatycze, KGW Wolica Śniatycka oraz Klub Seniora „Legenda”. Przygotowane potrawy to prawdziwe rozkosze dla podniebienia, które na długo zostaną w pamięci degustujacych. Potrawy biorące udział w konkursie zostały ocenione przez Komisję w składzie: Pani Dominika Witkowska, Pani Iwona Pełypyszyn, Pani Zdzisława Cyc, Pan Stanisław Siek, Pan Andrzej Sieńkowski. Jurorzy docenili pracę wszystkich Kół i przyznali równorzędne nagrody ufundowane przez Wójta Gminy. Wyrażamy szacunek dla gospodyń z naszej gminy, których codzienna praca stała się pasją i sposobem na ciekawe życie i spotkanie z drugim człowiekiem. Jesteśmy przekonani, że uznanie komisji i nagroda Wójta będzie dla Pań zachętą do dalszego zaangażowania, w to, co robią najsmaczniej.

Na scenie zagrały kapela: Kranobrodzka, „Śniatyczanie” i Horodlacy, wystąpił zespół śpiewaczy Borowianki i chór Klubu Seniora „Legenda”, solistka Pani Aneta Szpinda, którzy dostarczyli obecnym niezapomnianych wrażeń i pozytywnego nastroju a radosne dźwięki muzyki płynące ze sceny umilały czas uczestnikom pikniku i porywały do tańca.

Odważniejsi mogli spróbować swoich sił w tanecznym treningu – Zumba, której pokaz przeprowadziła grupa z Komarowa-Osady pod kierunkiem Pani Beaty Kulczyńskiej.

Dobre humory, radosna piknikowa atmosfera i piękna słoneczna pogoda towarzyszyły całej imprezie, którą zakończyła zabawa pod gwiazdami z zespołem Accord i DJ SML.

Organizatorzy pikniku: Samorządowy Ośrodek Kultury, PHU Dreams, Jednostka OSP z Komarowa-Osady i Stowarzyszenie Aktywni w Kulturze.

 

Skip to content