Wspaniała zabawa i cudowna pogoda towarzyszyła dzieciom, rodzicom i nauczycielom na II Pikniku Rodzinnym zorganizowanym w Szkole Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Komarowie-Osadzie. Dzisiejsza impreza była połączeniem Dnia Matki, Dnia Dziecka i Dnia Ojca, przykładem jak wspólnie spędzić wolny czas ze swoimi pociechami i dobrze przy tym się bawić. Organizatorzy zapewnili wiele atrakcji. Milusińscy mogli bawić się na trampolinie, dmuchanej zjeżdżalni, placach zabaw, nie zabrakło też malowania buziaków i zwierzątek z balonów. Nadwątlone siły można było zregenerować jedząc upieczone przez rodziców ciastka, kiełbaski z grilla i lody. Odpocząć na kocykach w cieniu drzew.

Piknik Rodzinny stał się okazją do podsumowania roku szkolnego, dzieci pochwaliły się swoimi talentami i umiejętnościami. Były więc popisy wokalne, recytatorskie, taneczne. Dodatkową atrakcją był występ Szkolnego Koła Teatralnego „Bajka” ze spektaklem pt. „Za ósmą górą”. Spektakl ten nagrodzono w Zamościu na Zamojskich Premierach Teatralnych 2015 i w Złojcu na Międzygminnym Przeglądzie Szkolnych Teatrzyków Dziecięcych. Najwięcej braw zebrały przedszkolaki, które do wspólnego tańca zaprosiły rodziców. Imprezie towarzyszyła wystawa prac malarskich – „Portret mojej rodziny”.

Piknik Rodzinny stał się już tradycją w naszej szkole, stanowi przykład współpracy rodziców, nauczycieli i władz samorządowych, integruje środowisko lokalne.

Skip to content