Miłość, tolerancja, szacunek, wzajemne porozumienie stało się podstawą wspólnie przeżytych 50 lat przez małżeństwa z terenu gminy Komarów-Osada.

Wspaniałymi Jubilatami są: Irena i Zdzisław Duziak z miejscowości Dub , Teresa i Eugeniusz Dyl z Zubowic, Bogusława i Mieczysław Juchaniuk z Duba, Bernardyna i Jan Jurczyszyn z Sosnowej-Dębowej , Halina i Janusz Mazurek z miejscowości  Antoniówka , Jadwiga i Daniel Oryszczak z Komarowa-Osady, Zofia i Tadeusz Przyczyna z Komarowa-Wsi, Helena i Stanisław Stojko z Tuczap, Janina i Jan Wszoła z Janówki Wschodniej, Danuta i Ryszard Zarębscy z Komarowa-Osady.

W dniu 15 września 2014 roku w Samorządowym Ośrodku Kultury w Komarowie-Osadzie odbyło się uroczyste wręczenie Medali za Długoletnie Pożycie Małżeńskie. Dekoracji 10 par dokonała Wójt Gminy Wiesława Sieńkowska. Uroczystość uświetnił zespół taneczny ze Szkoły Podstawowej i Publicznego Gimnazjum w Komarowie-Osadzie oraz Zespół Wokalny “Legenda” działający przy Samorządowym Ośrodku Kultury w Komarowie-Osadzie.

 

Skip to content