Uroczyste wręczenie Medali za Długoletnie Pożycie MałżeńskieMiłość, tolerancja, szacunek, wzajemne porozumienie stało się podstawą wspólnie przeżytych 50 lat przez małżeństwa z terenu Gminy Komarów-Osada.

Wspaniałymi Jubilatami są: Kazimiera i Anatol Soroka z miejscowości Kadłubiska, Alina i Jan Kobieluch z Wolicy Śniatyckiej, Jan i Teresa Żyła z Zubowic-Kolonii, Marian i Stanisława Skorupa z Wolicy Brzozowej, Jan i Barbara Szpinda z miejscowości  Śniatycze, Natalia i Zbigniew Kość z Komarowa-Osady, Halina i Wiktor Danilewicz z Zubowic, Czesława i Stefan Turzyniecki z Komarowa-Osady, Maria i Gabriel Albingier z Wolicy Śniatyckiej, Krystyna i Jan Typek z Zubowic-Kolonii.

W dniu 30 września 2013 roku w Samorządowym Ośrodku Kultury w Komarowie-Osadzie odbyło się uroczyste wręczenie Medali za Długoletnie Pożycie Małżeńskie. Dekoracji 6 par w imieniu Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Bronisława Komorowskiego dokonała Wójt Gminy Wiesława Sieńkowska. Uroczystość uświetniły zespół taneczny i zespół teatralny "Bajka" ze Szkoły Podstawowej w Komarowie-Osadzie oraz Zespół Wokalny “Legenda” działający przy Samorządowym Ośrodku Kultury w Komarowie-Osadzie. Uroczystość zakończyła się słodkim poczęstunkiem przy akompaniamencie muzycznym. Do pozostałych 5 par z odznaczeniem oraz gratulacjami dotarła delegacja Urzędu Gminy Komarów-Osada.

Skip to content