Prawie 90 zawodników wystartowało w konkurencjach indywidualnych i drużynowych, rozegranych podczas tegorocznego Gminnego Święta Sportu w Komarowie-Osadzie w Powiecie Zamojskim.

Klasyfikację drużynową wygrał zespół z Zubowic. Drugie miejsce zajęła reprezentacja Szkoły Podstawowej i Publicznego Gimnazjum z Komarowa, a trzecie zespoły OSP Komarów-Osada i Wolicy Śniatyckiej.

Podczas święta sportu rozegrano także turniej piłki ręcznej, w którym wystartowały 4 drużyny. Pierwsze miejsce zajęło Publiczne Gimnazjum z Komarowa, druga była drużyna „Sokołów” również z Komarowa, a na trzecim miejscu uplasował się zespół „Gości”.

Drużyny rywalizowały w: sztafecie sprawnościowej, przenoszeniu 10, 20 i 30-kilogramowych worków z piaskiem, przeciąganiu liny mężczyzn i kobiet, przerzucania opony traktorowej oraz siatkówce.

Konkurencje indywidualne wygrywali: zawody sprawnościowe z bezpieczeństwa ruchu drogowego – Paweł Bakun, rzut lotką do tarczy w poszczególnych kategoriach wiekowych – Aleksandra Bałuta, Jakub Sieniatyński, Paulina Chałas oraz Paweł Ślepko i Łukasz Nadłonek. W skoku w dal z miejsca najlepsi byli: w grupach młodzieżowych Anastasyja Bur i Dominik Danilewicz, wśród kobiet Paulina Chałas, natomiast w kategorii mężczyzn pierwsze miejsce zajął Michał Jachymek.

W sumie rozegrano 6 konkurencji zespołowych i 9 indywidualnych. Zwycięzcy otrzymali: puchary,  medale i dyplomy.