Szanowni Państwo,

Dyrektorzy Szkół, Przedszkoli, Nauczyciele i Wychowawcy, Pracownicy Oświaty,

Kochani  Uczniowie i Rodzice

Kończymy dziś rok szkolny 2021/2022. Rok, który przyniósł wiele wyzwań, twórczych działań, i ważnych inicjatyw. Był to czas wytężonej pracy, wysiłku, ale także sukcesów, radości i wielu cennych inicjatyw całej społeczności szkolnej: nauczycieli, wychowawców, uczniów i ich rodziców. Koniec roku szkolnego jest okazją, by wszystkim Państwu podziękować za rzetelność i wytrwałość, za serce i zaangażowanie, za solidną  i sumienną pracę.

Gronu Pedagogicznemu oraz wszystkim pracownikom serdecznie dziękuję za cały rok wytężonej pracy i zaangażowania, za podejmowanie niełatwych wyzwań. Słowa podziękowania kieruję do wszystkich Rodziców, którzy zawsze wspierają działania szkoły, służą pomocą i radą, za nieustające wsparcie i wielki wkład w sukcesy edukacyjne swoich pociech.

Drodzy Uczniowie. Dziś otrzymacie świadectwa i rozpoczną się wakacje. Wielu z Was docenia wartość edukacji i wie jak umiejętnie wykorzystać szansę, którą stawia przed Wami szkoła. Wraz z Wami cieszę się ze wszystkich Waszych osiągnięć i sukcesów. Wszystkim uczniom gratuluję wytrwałości i konsekwencji w zdobywaniu wiedzy i rozwijaniu talentów.

Nadszedł czas zasłużonego wypoczynku. Wszystkim Państwu składam życzenia bezpiecznych i słonecznych wakacji, interesujących podróży, niezapomnianych wrażeń oraz szczęśliwego powrotu do szkoły. Niech będzie to czas zasłużonego wypoczynku i radości, a zgromadzona podczas wakacji energia pozwoli wrócić do kolejnych zadań i planów.

Z gratulacjami i serdecznymi pozdrowieniami

                                                                                                            (-) Wiesława Sieńkowska

                                                                                                                       Wójt Gminy

Skip to content