Dzieci i młodzież szkolna z terenu naszej gminy, wzięły udział w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym, organizowanym przez Oddział Wojewódzki Związku Ochotniczych Straży Pożarnych w Lublinie, pod tytułem
„100 – lat Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej.
Wierni tradycji w służbie drugiemu człowiekowi”.

Przedmiotem konkursu, były prace tematyczne w dziedzinie malarstwa, rysunku i grafiki. Na etapie gminnym wyłoniono 15 z 32 prac plastycznych, które zakwalifikowały się do etapu wojewódzkiego, gdzie spośród 366 prac z całego województwa, wyłoniono jedną pracę z gminy Komarów-Osada.

Jest to praca malarska Wiktorii Kwiki, uczennicy VII klasy Szkoły Podstawowej w Komarowie-Osadzie, która będzie reprezentować naszą gminę w końcowym finale, na szczeblu centralnym w Warszawie.

Gratulujemy Wiktorii i trzymamy kciuki, by jej praca malarska spotkała się z uznaniem jurorów.

Organizatorami konkursu na etapie gminnym byli: Samorządowy Ośrodek Kultury i Szkoła Podstawowa w Komarowie-Osadzie.

W galerii przedstawiamy prace, które zostały zakwalifikowane do etapu wojewódzkiego.

Skip to content