Piękna zimowa aura sprzyja zabawom na śniegu. Świadczy o tym ilość przesłanych zdjęć na konkurs „Najpiękniejsza Figura Śniegowa”. Chociaż konkurs już się zakończył zachęcamy Was jednak abyście nie rezygnowali z przebywania na świeżym powietrzu. Zimowe zabawy dotleniają nasze organizmy oraz sprzyjają hartowaniu, które poprawia odporność na wirusy i bakterie. Nasz konkurs jak najbardziej sprzyjał aktywnemu spędzaniu czasu na świeżym powietrzu. Zasady zabawy-konkursu były bardzo proste. Uczestnicy mieli ulepić figurę ze śniegu o dowolnej tematyce. Można było użyć również innych materiałów lecz podstawowym materiałem do wykonania figury był śnieg, którego tej zimy nie brakuje.

Inwencja i kreatywność mieszkańców naszej gminy przeszła wszelkie oczekiwania. Do śnieżnych zabaw włączyli się dorośli a nawet pupile uczestników.

Zapraszamy do lajkowania śniegowych figur na facebooku na profilach: Gmina Komarów-Osada i Biblioteka Publiczna Komarów-Osada. Autorzy figury, która otrzyma najwięcej lajków zostaną nagrodzeni. Głosy z obu profili będą sumowane. Głosujemy do 28 lutego 2021 roku.

Organizatorzy:

Samorządowy Ośrodek Kultury w Komarowie-Osadzie,

Świetlica Wiejska w Ruszczyźnie

Skip to content