Samorządowy Ośrodek Kultury w Komarowie-Osadzie zaprasza chętnych do współtworzenia „Klubu młodego kolekcjonera”.

Klub będzie zachęcał do tego, żeby gromadzić przedmioty w celu tworzenia różnych zbiorów, by w przyszłości podzielić się swoimi kolekcjami. Będzie miał na celu również promocję młodych hobbystów, organizowanie pokazów lub wystaw.

Pasja do zbieractwa rozwija się już u dzieci w wieku przedszkolnym, ale może trwać przez całe życie i zawsze dawać ogrom satysfakcji.

Pocztówki, znaczki, zabawki, opakowania słodyczy, to przedmioty, za którymi przepadały niegdyś dzieci. Dzisiaj jest wiele innych możliwości i to takich nie odkrytych. Ciekawi nas co wymyślicie? Często to właśnie od takich rzeczy zaczyna się nowa pasja młodego człowieka.

Wiele osób zbiera, składa i dumnie prezentuje wszystkim zainteresowanym swoje zdobycze, skrzętnie gromadzone przez wiele lat. Znaczki, pocztówki, monety czy książki to tylko kilka z najpopularniejszych przedmiotów do zbierania.

Jedni kolekcjonują różne przedmioty z samej chęci zbierania, inni dla satysfakcji z posiadania wyjątkowego egzemplarza lub pełnej serii. Jeszcze inni zajmują się swoimi zbiorami dla czystej przyjemności i chwili relaksu.

Osoby, które chcą pokazać swoje zbiory, prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 846388659,

Zapraszamy!

Skip to content