W Samorządowym Ośrodku Kultury zorganizowane zostały warsztaty plastyczne dla przedstawicieli Kół Gospodyń Wiejskich z terenu Gminy Komarów-Osada. Podczas warsztatów prowadzonych przez instruktora SOK Panią Urszulę Pakułę uczestnicy wykonali piękne stroiki świąteczne, które zwiastowały już czas zbliżających się świąt. Wszyscy uczestnicy z zadowoleniem i dużym zaangażowaniem  zmierzyli się z wykonaniem własnoręcznych prac i wykazali się dużą precyzją. Stroiki będą zdobiły świąteczne stoły.

Rozstrzygnięto konkurs na „Stroik świąteczny 2019”. Konkurs adresowany był do twórców i artystów a także Kół Gospodyń Wiejskich z terenu Gminy Komarów-Osada. Wpłynęło 16 własnoręcznie wykonanych, pięknych stroików. Były to prace zbiorowe i indywidualne. Wszystkie zachowane w tradycji bożonarodzeniowej. Komisja konkursowa miała bardzo trudne zadanie, gdyż prace były na bardzo wysokim poziomie artystycznym i wszystkie zostały nagrodzone.

Prace zbiorowe:

I miejsce

KGW Wolica Śniatycka

KGW Antoniówka

II miejsce

KGW Zubowice

KGW Janówka

KGW Ruszczyzna

KGW Krzywystok

III miejsce

KGW Komarów-Wieś

Klub Seniora „Legenda”

Centrum Integracji Społecznej

 

Prace indywidualne:

I miejsce

Pani Justyna Kwika

Pani Ewa Barczyńska

II miejsce

Pani Halina Ważna

Pan Andrzej Sendecki

II miejsce

Pani Danuta Potrzeszcz

Pani Małgorzata Stojko

Pani Renata Krosman

Wręczenie nagród odbędzie się w dniu 6 stycznia 2020 r., podczas Przeglądu Kolęd i Pastorałek. Zapraszamy na godzinę 14.00 do świetlicy w Komarowie-Wsi.

Wszystkim Laureatom dziękujemy za udział w konkursie i życzymy dalszych sukcesów.

Warsztaty plastyczne


Konkurs świąteczny


Skip to content