W dniach 18-22 stycznia 2019 roku  w Szkołach Podstawowych z Gminy Komarów-Osada oraz Samorządowym Przedszkolu odbyły się uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka.
Frekwencja, jak co roku, była wysoka. Zaproszeni goście Babcie i Dziadkowie, licznie przybyli na tę niecodzienną uroczystość. Swą obecnością uświetnili szkolne uroczystości: Wójt Gminy Komarów-Osada Pani Wiesława Sieńkowska oraz Sekretarz Gminy – Pan Stanisław Siek.

W pięknie udekorowanych salach, dzieci  przygotowały ciekawe programy artystyczne związane tematycznie z tym świętem. W trakcie uroczystości, przedszkolaki oraz uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności wokalne, taneczne i recytatorskie oraz obdarowali swoich gości własnoręcznie wykonanymi upominkami. Serdeczne życzenia złożyli Wójt Gminy Komarów-Osada oraz Dyrektorzy, którzy nie szczędząc ciepłych słów, życzyli gościom szczęśliwych lat  w zdrowiu i radości. Na zakończenie spotkania, dzieci zaprosiły wszystkich do wspólnej zabawy i na słodki poczęstunek. Podczas spotkania nie brakowało okazji do rozmów i wspomnień.
Były to niezwykłe dni nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla ich Babć i Dziadków. Szczęśliwe i uśmiechnięte twarze Babć  i Dziadków po raz kolejny ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami. Czas upłynął w miłej atmosferze. Dzieci, poprzez różne formy artystyczne mogły podziękować Babciom i Dziadkom za serce – „Serce jest bogactwem, które się nie sprzedaje ani nie kupuje, ale które się ofiaruje” dlatego też dziękujemy wszystkim Babciom i Dziadkom za bezgraniczną miłość, dobroć i ciepło i życzymy im dużo zdrowia oraz długich lat życia.

 

 

Skip to content