Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagrała po raz kolejny w gminie Komarów-Osada. 13 stycznia 2019 r. już od rana w miejscowościach  na terenie naszej gminy kwestowali wolontariusze wręczając darczyńcom symboliczne serduszka. Wolontariusze kwestowali w miejscowościach: Antoniówka, Dub, Janówka, Komarów-Osada, Śniatycze i Zubowice.  Mieszkańcy naszej gminy po raz kolejny udowodnili, że są ludźmi o wielkich przeogromnych sercach!!!.

Rekord został pobity!!! Podczas 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zebraliśmy: 4380,53 zł!!! o 354  złotych więcej niż przed rokiem.
W tym roku graliśmy pod hasłem „POMAGANIE JEST DZIECINNIE PROSTE. GRAMY DLA DZIECI MAŁYCH I BEZ FOCHA NA ZAKUP SPRZĘTU DLA SPECJALISTYCZNYCH SZPITALI DZIECIĘCYCH”.
Wolontariuszami tegorocznego finału,   była wspaniała młodzież szkolna z komarowskich szkół : Sabina Jachymek, Sylwia Leśniowska, Bartłomiej Pelc, Klaudia Wlaź, Julia Żyradzka, Mateusz Szewczuk, Agnieszka Wronka, Michał Łagowski a pomagali im Adam Masłowski, Krzysztof Bulicz, Sebastian Malon, Marcola Dominik, Patrycja Turowska, Emilia Grzybek, Justyna Albingier.
Nad przebiegiem akcji czuwali:  Pani Jolanta Handziuk, Pani Anna Orkiszewska, Pani Ewelina Piliszczuk, Pani Barbara Szewczuk,  Pani Małgorzata Leśniowska, Pani Iwona Pełypyszyn,  Pani Magdalena Bąk, Pani Urszula Pakuła, Pani Beata Fizia, Pan Ryszard Pelc.
27 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w gminie Komarów-Osada zakończył się w sali Samorządowego Ośrodka Kultury wspólnym kolędowaniem. O godzinie dwudziestej zostało posłane „Światełko do nieba” w postaci czerwonych balonów.
Wszystkim, którzy włączyli się w akcję i wsparli tą niezwykle piękną inicjatywę. Dziękujemy!!! Pamiętajmy dobro powraca!!!

Skip to content