28 września 2018 r. uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Komarowie – Osadzie uczestniczyli w ogólnopolskiej akcji „Sprzątania świata”, której celem była promocja selektywnej zbiórki odpadów. I chociaż usuwanie zalegających przy drogach śmieci nie należy do przyjemności, młodzież zawsze chętnie angażuje się w tę akcję, gdyż jest w pełni świadoma, że od tego zależy wygląd naszego najbliższego otoczenia.

Kiedy grupa uczniów z oddziałów „0” oraz z klas I – VIII wraz z gimnazjalistami sprzątała wyznaczone tereny, ich rówieśnicy uczestniczyli w Mistrzostwach Miasta Zamość i Powiatu Zamojskiego LZS w Lekkiej Atletyce, które odbywały się na obiektach sportowych zamojskiego OSiR-u. Ten piątkowy start komarowskiej młodzieży okazał się bardzo owocny, gdyż  sportowcy wywalczyli miejsca na podium w rzucie piłeczką palantową, w biegu na 60m i 100m, w skoku w dal, w skoku wzwyż, w pchnięciu kulą oraz w rzucie oszczepem i wrócili z całym zestawem medali.

Sportowców do startu przygotowywali nauczyciele wychowania fizycznego: Pani Justyna Szeremeta, Pan Krzysztof Danilewicz oraz Pan Zbigniew Danilewicz.

Skip to content