W piątkowe popołudnie, 1 czerwca 2018 r. w Samorządowym Przedszkolu w Komarowie-Osadzie z siedzibą w Zubowicach obchodziliśmy wyjątkowe święto, jakim jest ,,Dzień Rodziny”. Tego dnia naszą palcówkę odwiedziły mamy, tatusiowie oraz rodzeństwo przedszkolaków.

Uroczystość rozpoczęła się od części artystycznej w wykonaniu dzieci. Maluchy recytowały wiersze, śpiewały piosenki, jak również zaprezentowały układ taneczny do piosenki ,,Waka, waka”. Rodzice występy przedszkolaków nagrodzili wielkimi brawami. Wzruszeni  i zadowoleni, z dumą patrzyli na swoje dzieci.

 

Po części artystycznej rozpoczął się piknik rodzinny, zorganizowany na pobliskim boisku szkolnym. Najpierw rodziny, siedząc na kocykach, zjadły  przepyszne, grillowane kiełbaski. Następnie wzięły udział w licznych konkurencjach zorganizowanych przez nauczycieli. Maluchy wraz z rodzeństwem i rodzicami skakali w workach, przeciągali linę. Zespoły rodzinne przygotowywały i prezentowały strój wykonany z surowców wtórnych,  dzieci próbowały swych sił w rozpoznawaniu smaków. Dużym zainteresowaniem cieszyły się zabawy z chustą animacyjną, puszczanie gigantycznych baniek mydlanych oraz malowanie buziek.

Cieszymy się, że ,,Dzień Rodziny” w naszym przedszkolu był czasem pełnym wzruszeń, radości, ale też umożliwił bliskim maluchów integrację z innymi rodzinami.

Skip to content