Uroczyste Święto Rodziny odbyło się w Szkole Podstawowej w Antoniówce dnia 25 maja 2018 r. świętowały mamusie i tatusiowie.

Na początku spotkania zaproszeni goście obejrzeli inscenizację przygotowaną przez dzieci z grupy przedszkolnej pt. „Dla mamy i taty”. Maluchy zatańczyli również taniec do piosenki „Toca – toca” i zaśpiewali piosenkę po francusku „Papa doigt”. Następnie starsi uczniowie zatańczyli „belgijkę”. Później dzieci złożyły rodzicom życzenia i wręczyły własnoręcznie zrobione upominki. Dużo wzruszeń dostarczyła rodzicom Wiktoria Flak – zwyciężczyni Gminnego Konkursu Piosenki i Pieśni Patriotycznej podczas śpiewania piosenki dla mamy.

W drugiej części spotkania odbyły się zabawy i konkursy, podczas których było dużo radości, zwłaszcza gdy rodzice przebierali się w śmieszne stroje i tańczyli w nich. Zabawa w kalambury wymagała od dzieci i rodziców szybkiego podejmowania decyzji, gdyż odbywała się na czas. Skoki w workach oraz wyścig na trzech nogach dostarczyły dużo emocji zarówno młodszym, jak i starszym uczestnikom.

Na koniec imprezy wszyscy częstowali się ciastem i herbatą, długa kolejka ustawiła się do waty cukrowej. Było bardzo miło, a co najważniejsze … rodzinnie!

Skip to content