Jazda na nartach, łyżwach, sankach, kuligi i zabawy na śniegu to najpopularniejsze atrakcje zimy. I chociaż w ciągu ostatnich dni jest ona mroźna i trochę uciążliwa, nie zniechęca to amatorów zimowego szaleństwa.

1 marca 2018 roku uczniowie gimnazjum oraz klas VII Szkoły Podstawowej w Komarowie – Osadzie uczestniczyli w kuligu na terenie Wioski Przygody FRAJDA w Bliżowie. Nie zabrakło również zabaw integracyjnych na śniegu, wspólnego pieczenia kiełbasek, a przy tym i obcowania z piękną roztoczańską przyrodą. Tego dnia opiekę nad młodzieżą sprawowali wychowawcy: Pani Anna Kopytko, Pani Wiesława Posłajko, Pan Marek Biszczan oraz ks. Andrzej Zdunek. I chociaż było trochę mroźnie, ten wspólny wyjazd z pewnością na długo pozostanie w pamięci uczestników czwartkowego wyjazdu, bo nic tak nie integruje młodzieży, jak dobra zabawa. 

W tym czasie pozostali uczniowie z Komarowa – Osady aktywnie spędzali czas, korzystając z przyszkolnego lodowiska, które powstało dzięki pomocy pracowników Centrum Integracji Społecznej w Komarowie – Osadzie z siedzibą w Janówce Zachodniej, za co cała społeczność szkolna jest im bardzo wdzięczna. A że aura ostatnio jest wyjątkowo sprzyjająca, więc jeszcze przez najbliższe dni uczniowie na zajęciach wychowania fizycznego oraz wszyscy zainteresowani w wolnym czasie będą tu mogli korzystać z uroków tegorocznej zimy.

Skip to content