Szanowni Państwo Dyrektorzy, Nauczyciele, Wychowawcy, Pracownicy oświaty Gminy Komarów-Osada

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej pragniemy złożyć serdeczne podziękowania za pracę na rzecz oświaty, za ważną rolę, jaką odgrywacie państwo w procesie kształcenia młodych obywateli, za zaangażowanie, profesjonalizm i wiele cennych inicjatyw.

Dzień Edukacji Narodowej, to wyjątkowe święto, które przypomina o wartości, jaką w życiu stanowi edukacja. Zawód nauczyciela to piękna, pełna wyzwań praca, której nie sposób wykonywać bez powołania. To dzięki Wam szkoła uczy i wychowuje, jest miejscem z którego młody człowiek wyrusza w drogę ku dojrzałości. W szkole uczy się poznawać świat, podejmować odpowiedzialność za własne decyzje i postepowanie, budować więzi z rówieśnikami. Dzięki Waszej pracy i zaangażowaniu uczniowie mogą, nie tylko zdobywać wiedzę i umiejętności, ale także rozwijać swoje pasje, zainteresowania, odkrywać drzemiące w nich talenty.

Gratulując dotychczasowych sukcesów, życzymy Państwu nieustającej energii i entuzjazmu do dalszej pracy, wytrwałości w dążeniu do wytyczonych celów, poczucia ważności wykonywanego zawodu, satysfakcji z sukcesów uczniów oraz wiele zdrowia i osobistego szczęścia.

        Wójt Gminy                                                                           Przewodniczący Rady Gminy

Wiesława Sieńkowska                                                                           Jerzy Pałczyński       

Skip to content