W Samorządowym Ośrodku Kultury odbyło się kolejne, bardzo interesujące spotkanie autorskie z cyklu „Ludzie z Pasją”.

Gościem spotkania był Pan Adam Wawrzonek, mieszkaniec Huty Komarów – autor kilku tomików wierszy, pasjonat i miłośnik poezji.

Pan Adam  opowiedział zebranym o swoich przeżyciach związanych z pisaniem wierszy, o emocjach i własnych odczuciach, jakie nieustannie towarzyszą mu podczas pracy. Zaprezentował  nam kilka utworów które wybrał do prezentacji. Jego wiersze, to dorobek ponad czterystu sześćdziesięciu utworów, które zaliczamy do  litycznych, romantycznych, humorystycznych, impresji i dramatów oraz wierszy dla dzieci.

Tomiki, które poznaliśmy, zawierają również eposy, poematy, ballady, a także wiersze patriotyczne. Były one przedmiotem rozmowy podczas całego spotkania, co cieszyło się dużym zainteresowaniem ze strony naszych gości.

 W tym dniu gościliśmy władze gminy, autorów poprzednich edycji spotkań, amatorski ruch artystyczny i chór „Pasjonata”, który uświetniał nasze spotkanie swoim pięknym występem.

Wiersze i piosenki nadały wyjątkowy klimat całemu wydarzeniu i dzięki temu przebiegało ono w milej i ciepłej atmosferze.

Autor dołączył do grona „Ludzi z Pasją”. Organizatorem spotkania był Samorządowy Ośrodek Kultury, a rozmowę z Panem Adamem Wawrzonkiem prowadziła Urszula Pakuła.

Skip to content