To spełnienie jej indywidualnych marzeń oraz oczekiwań opiekunów. Tym razem zaśpiewała po francusku i udowodniła, że w pełni zasługuje na to zaszczytne miejsce na podium! Dla niej są również brawa i gratulacje – dla uczennicy klasy IIIa – Karoliny Szeremety, która 31 marca reprezentowała Publiczne Gimnazjum w Komarowie – Osadzie podczas XII Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki Francuskiej w Lublinie. Wykonaniem piosenki „Caruso” Mireille Mathieu oczarowała jury, które przyznało jej II miejsce.

W tym roku szkolnym jest to już kolejny wokalny sukces Karoliny, która pokazała, że język obcy nie jest dla niej żadną przeszkodą w drodze do sukcesu. Uczennica doskonale wie, że warunkiem jest jednak systematyczna praca, a przy tym wiara we własne możliwości.

Organizatorami festiwalu, który został objęty honorowym patronatem Ambasady Francji w Warszawie, były: Gimnazjum nr 9 im. cc. mjr Hieronima Dekutowskiego ps. „Zapora” w Lublinie oraz lubelskie Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Francuskiego PROF-EUROPE.

Karolina do występu przygotowywała się pod kierunkiem nauczycielki języka francuskiego – Pani Katarzyny Gajewskiej – Pleskaczyńskiej.

Skip to content