7.II.2017r. w Szkole Podstawowej im. Jana Kochanowskiego w Śniatyczach odbyła się wyjątkowa lekcja wychowawcza, w której udział wzięło kilka pokoleń: prababcie, babcie i dziadkowie, rodzice oraz dzieci.
Swoją obecnością zaszczycili również szkołę przedstawiciele władz samorządowych: Wójt Gminy Komarów-Osada – Pani Wiesława Sieńkowska oraz pracownik referatu oświaty – Pani Krystyna Tomaszczuk, zaprzyjaźnieni z naszą szkołą dyrektorzy – wieloletni dyrektor szkoły – Pani Lucyna Baryła oraz dyrektor Szkoły Podstawowej w Komarowie-Osadzie – Pani Anna Kupiec-Niedźwiedź.
Dzień babci i dziadka to dzień, w którym w sposób wyjątkowy możemy podziękować im za ich miłość, dobroć, zrozumienie, za rady dyktowane doświadczeniem, za bezinteresowną pomoc i wsparcie w trudnych chwilach, a co najważniejsze, za to, że są z nami.
Uczniowie klas młodszych, pod kierunkiem wychowawców – Pani Aliny Kycko i Pani Grażyny Presz, przygotowali montaż słowno – myzyczny, zaprezentowali swoje umiejętności taneczne oraz rozbawili publiczność zabawnymi skeczami.
Nie brakowało serdecznych życzeń, gorących uścisków, koszyczków słodkości oraz cukierkowych krawatów i korali. Miłym akcentem była zabawa taneczna z udziałem babć i dziadków.
Do życzeń sercem wyśpiewanych i wytańczonych przez dzieci dołączyli się gospodarz uroczystości – Pani Renata Koper oraz Wójt Gminy Pani Wiesława Sieńkowska, która wręczyła czekolady przemiłym gościom.
Dzięki życzliwości rodziców, uczestnicy spotkania mogli skorzystać z poczęstunku w postaci  pysznych ciast i gorącej herbaty. Dzień ten na długo zostanie w pamięci całej społeczności szkolnej.

 

Skip to content