W Samorządowym Ośrodku Kultury w dniu 6 lutego odbyło się kolejne, bardzo interesujące spotkanie z cyklu „Ludzie z Pasją”, poświęcone Bartkowi Zarębskiemu. Autor spotkania jest miłośnikiem fotografii, który opowiadał nam o swojej pasji, a zdjęcia prezentowane były na wystawie w Domu Kultury.

Młody fotograf zaprezentował prace, które świadczą o tym, że ma duszę artysty i głębokie poczucie tematu.

Podczas spotkania Bartek opowiedział nam o tajnikach swoich zmagań z fotografią. Ta piękna przygoda zaczęła się w dzieciństwie i wciąż zapala go do działania. Ma również dużo planów z tym związanych i zamierza pogłębiać swoje doświadczenie, aby podtrzymać tradycję rodzinną.

W spotkaniu uczestniczyli: władze gminy, dyrektorzy szkół, kierownicy jednostek podległych, uczestnicy amatorskiego ruchu artystycznego oraz znajomi naszego młodego artysty.

Wszyscy z zaciekawieniem wsłuchali się w ciekawe dialogi prowadzone z naszym autorem i z uśmiechem wysłuchali radosnego śpiewu, który zaprezentował nam zespół śpiewaczy „Woliczanki”. Repertuar występu był bardzo ciekawy.

Bartek poza fotografowaniem jest również aktywnym strażakiem działającym w miejscowej jednostce OSP i członkiem klubu Honorowych Dawców Krwi.

Wierzymy, że jego dążenie do własnych celów jest zapowiedzią dobrego artysty i człowieka z pasją.

Więcej informacji dotyczących Bartka Zarębskiego

Skip to content