Niedziela 29 stycznia 2017 roku była dniem szczególnym dla miłośników białego szaleństwa. Na stokach Grzędy Sokalskiej naszej gminy zorganizowano Memoriał Mariana Cecha – Narciarski Piknik Rekreacyjny, w którym uczestniczyło ok. 80 osób w przedziale wiekowym od lat 6 do lat 20+.

Zimowa aura sprawia, że i o tej porze roku mamy możliwość zdrowego spędzania czasu i jest to również zasługa malowniczych terenów naszej gminy.

Oficjalnego otwarcia pikniku dokonała Pani Wiesława Sieńkowska – Wójt Gminy Komarów-Osada i tchnęła w zawodników dobrego ducha do zdrowej rywalizacji.

Wszyscy z zapałem pokonali wyznaczone dystanse i bardzo aktywnie włączyli się w zimową przygodę z nartami.

Uczestnicy otrzymali dyplomy za udział w spotkaniu, gorący posiłek i herbatę, a przy ognisku mogli ogrzać się i upiec kiełbaskę.

Organizatorami pikniku byli: Gmina Komarów-Osada, Klub Sportowy „Legion”, Szkoła Podstawowa, Publiczne Gimnazjum, Samorządowy Ośrodek Kultury, Ochotnicza Straż Pożarna i Szkolno-Parafialny Klub Sportowy „Jutrzenka” w Komarowie-Osadzie.

Tereny naszej gminy urzekają swoim pięknem i napawają dobrą energią, którą czerpiemy każdego dnia.

Narciarski Piknik Rekreacyjny był zdrową formą wypoczynku i ciekawym podsumowaniem ferii zimowych.

Zachęcamy wszystkich do udziału w podobnych sportowych przygodach.

Dziękujemy Państwu Elżbiecie i Henrykowi Jachymek, Państwu Kamili i Włodzimierzowi Wróblewskim za udostępnienie pól na organizację pikniku.

Skip to content