11 grudnia 2016 roku mieszkanka miejscowości Janówka Zachodnia Pani Jadwiga Leszczyńska obchodziła Setne Urodziny. 

Z  okazji tak pięknego Jubileuszu Dostojną Jubilatkę odwiedzili: Pani Janina Łasocha Kierownik Placówki Terenowej ZUS w Tomaszowie Lubelskim przekazując życzenia i list gratulacyjny w imieniu Prezesa ZUS, kwiaty oraz decyzję o przyznaniu specjalnego dodatku z tytułu ukończenia 100 lat życia.

Wójt Gminy Komarów-Osada Wiesława Sieńkowska wraz z Zastępcą Kierownika USC Anną Siek  przekazały Jubilatce kwiaty, upominek i listy gratulacyjne od Premiera Rzeczypospolitej Polskiej oraz od władz samorządowych naszej gminy.

Pani Jadwiga Leszczyńska urodziła się 11.12.1916 r. we wsi Janówka. W 1944 roku zawarła związek małżeński z Marianem Leszczyńskim.  Ma 3 dzieci, 6 wnuków, 3 prawnuki. W małżeństwie przeżyła 67 lat.

Pani Jadwiga jak sama wyznała jest oszołomiona tą chwilą i jednocześnie bardzo, bardzo szczęśliwa z odwiedzin „ Tyle szczęścia ile dziś…”.

Pani Jadwiga to niezwykle pogodna i ciepła osoba, która zaraża swoich rozmówców życzliwością i pogodnym spojrzeniem na życie. Według Pani Jadwigi receptą na długowieczność jest praca. Obecnie Panią Jadwigą opiekuje się synowa Danuta wraz z synem Grzegorzem.

Skip to content