28 października 2016r. uczeń kl. IIIa – Piotr Dworniczak reprezentował Publiczne Gimnazjum w Komarowie – Osadzie podczas I Wojewódzkiego Konkursu „Matematyka z kalkulatorem graficznym” w Zwierzyńcu. Organizatorem konkursu był Zespół Szkół Drzewnych i Ochrony Środowiska im. Jana Zamoyskiego w Zwierzyńcu, a patronatem objął go Lubelski Kurator Oświaty. Jego opiekunem była pani Beata Zarębska – Jachymek.

12 listopada 2016r. uczennica kl. IIIa – Karolina Szeremeta uczestniczyła w eliminacjach rejonowych Ogólnopolskiego Turnieju „Maszyn wiatrowych” w Lublinie. Jej opiekunem był pan Andrzej Wlaź. Organizatorem turnieju była Piaseczyńska Fundacja Ekologiczna.

15 listopada 2016r. uczennica kl. IIIa – Karolina Szeremeta zakwalifikowała się do finału VII Ogólnopolskiego Jesiennego Konkursu Poezji Śpiewanej „Na strunach poezji”, w którym uczestniczyła 25 listopada. Organizatorem konkursu był Zespół Szkół nr 1 im. Władysława Grabskiego w Lublinie. Do występu Karolina przygotowywała się pod kierunkiem pana Marka Biszczana oraz swojej mamy – pani Justyny Szeremety.

17 listopada 2016r. nasza koleżanka z kl. IIIb – Paulina Wróblewska zakwalifikowała się do etapu powiatowego XXIV  Konkursu  Wiedzy  o  Biblii  i  Kościele „W krzyżu zbawienie…”. Jej opiekunem był ks. Andrzej Zdunek.

23 listopada 2016r. uczniowie z kl. IIa i IIb: Martyna Żyła, Katarzyna Noga oraz Kacper Pytlik uczestniczyli w Powiatowym Konkursie Ekologicznym EKO 2016 pod hasłem „Ekologia w ogrodzie” w Jarosławcu, gdzie wywalczyli IV miejsce. Oprócz wiedzy i sprawności fizycznej ocenie podlegało również danie przygotowane z produktów pochodzących z ogrodu. Ich opiekunem była pani Anna Kopytko. Organizatorem konkursu było Gimnazjum im. Hetmana Jana Zamoyskiego w Jarosławcu.

25 listopada 2016r. nasze koleżanki: Paulina Wróblewska, Amelia Szajewska, Kinga Orkiszewska i Wiktoria Wójtowicz uczestniczyły w Gminnym Konkursie Recytatorskim „Wiersze o nadziei, miłości i wierze”, organizowanym przez Samorządowy Ośrodek Kultury oraz Biblioteka Publiczna w Komarowie – Osadzie. Trzy z nich stanęły na podium: Kinga Orkiszewska – I miejsce, Paulina Wróblewska – II miejsce oraz Amelia Szajewska – III miejsce. Ich opiekunem była pani Teresa Wszoła.

Skip to content