22 listopada 2016r. uczniowie Publicznego Gimnazjum w Komarowie – Osadzie świętowali szkolne andrzejki. Samorząd Uczniowski tego dnia zorganizował andrzejkową kawiarenkę. To świetna zabawa, a także doskonały sposób na naukę przedsiębiorczości oraz rozwijanie aktywności i kreatywności młodych ludzi. Bo to właśnie oni wyszli z pomysłem przygotowania i sprzedaży ciast, co od samego rana wprowadziło społeczność szkolną w świąteczny nastrój tego wyjątkowego dnia.

 Dochód ze „słodkiej kawiarenki” zostanie przeznaczony na organizację paczek świątecznych, które w tym roku trafią najbardziej potrzebujących uczniów gimnazjum oraz do podopiecznych Wielofunkcyjnej Placówki Opiekuńczo – Wychowawczej w Łabuniach.

Tak jak każdego roku za tę inicjatywę odpowiedzialny jest Klub Niewidzialnej Ręki, który wraz z Samorządem Uczniowskim właśnie z przeznaczeniem na ten cel organizuje różne akcje i zbiórki żywności oraz słodyczy .

Wieczorem pod opieką wychowawców oraz opiekuna Samorządu Uczniowskiego gimnazjaliści bawili się na dyskotece, połączonej z wróżbami i różnymi zabawami.

Skip to content