Stowarzyszenie „W Dobrej Wierze” w Wolicy Brzozowej od 1 sierpnia 2016 do 30 listopada 2016 roku realizuje projekt XIV Przegląd Pieśni Religijnej Osób Niepełnosprawnych-Komarów 2016” dofinansowany przez Województwo Lubelskie, adresowany jest do 90 osób niepełnosprawnych intelektualnie i ruchowo z obszaru powiatów biłgorajskiego, tomaszowskiego, zamojskiego grodzkiego, zamojskiego ziemskiego oraz hrubieszowskiego oraz 15 osób dzieci i młodzieży ze szkół gminy Komarów-Osada. W ramach projektu od 1 września 2016 roku są prowadzone warsztaty muzyczne „Śpiewać każdy może” dla osób niepełnosprawnych.

 W ramach projektu zostanie przeprowadzony:

„XIV Przegląd Pieśni Religijnej Osób Niepełnosprawnych-Komarów 2016” pod Honorowym Patronatem Biskupa Diecezji Zamojsko Lubaczowskiej ks. dr Mariana Rojka, który odbędzie się  w dniu 30 listopada 2016 roku o godz. 10:00 w Świetlicy Wiejskiej  w Wolicy Brzozowej .

Wystąpią zespoły z Warsztatów Terapii Zajęciowej z: Dominikanówki, Lipiny Starej, Wolicy Brzozowej, Zwierzyńca, Rozłop, Grabowicy, Muratyna, Oszczowa, Józefowa, Alojzowa, Tomaszowa Lubelskiego, z Zamościa przy ul. Orlicz-Dreszera, ul. Kopernika, przy ul. Podchorążych, ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Tomaszowie Lubelskim.

Organizatorem głównym przeglądu jest Stowarzyszenie „W Dobrej Wierze” w Wolicy Brzozowej, współorganizatorzy: Warsztat Terapii Zajęciowej w Komarowie-Osadzie z siedzibą w Wolicy Brzozowej, Parafia Rzymskokatolicka w Komarowie-Osadzie oraz Samorządowy Ośrodek Kultury w Komarowie-Osadzie.

Zadanie dofinansowane przez Województwo Lubelskie

Skip to content