Poszukujemy odpowiedzialnych właścicieli dla bezdomnych psów.

W ostatnich latach problem bezdomności  psów na terenie gminy bardzo się nasilił, dotyczy wielu zwierząt, które zwłaszcza  z powodu bezmyślności, braku odpowiedzialności lub niekontrolowanego rozrodu są pozostawiane bez opieki. Mając jednak na względzie zwiększenie świadomości i odpowiedzialności za zwierzęta domowe, pragniemy zachęcić do podjęcia opieki, której bardzo potrzebują.

Adopcja psa to duża odpowiedzialność, dlatego ważne jest, by decyzja o przyjęciu do siebie nowego zwierzęcia nie była podejmowana pod wpływem chwili, lecz była wyborem poważnym i przemyślanym – pamiętaj, że Twój czworonożny przyjaciel spędzi razem z Tobą wiele lat wspólnego życia.

W przypadku podjęcia decyzji o adopcji psa prosimy o kontakt z Urzędem Gminy Komarów-Osada, ul. Rynek 15, pok. 6, od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30 do 15.30 (tel. 846388651).

 

Na adopcję czekają dwie przesympatyczne sunie, wiek ok. 2-3 miesiące, rasy mieszanej. Porzucone kilka dni temu w miejscowości Śniatycze. Poszukują nowego domu i odpowiedzialnych właścicieli. Jeden z piesków jest bardzo ufny, przyjacielski i towarzyski, drugi troszkę nieufny, jednakże po chwili obecności, nie odstępują człowieka na krok, pieski są spragnione towarzystwa. Pieski zostały odrobaczone. W przypadku decyzji o adopcji zapewniamy sterylizację i karmę na pierwszy miesiąc pobytu u nowego właściciela na koszt gminy.

Skip to content