„Przyszło już lato, nadeszły wakacje, czekają na Ciebie same atrakcje…” – te słowa wywołały radość na twarzy zebranych na uroczystości zakończenia roku szkolnego w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Antoniówce.

Mimo upalnego przedpołudnia zgromadzili się w naszej szkole wszyscy uczniowie wraz z rodzicami, nauczyciele oraz zaproszeni goście: ks. Franciszek Nieckarz, nauczyciele emeryci Pani Helena Pałka i Pan Piotr Żybura.  Cała społeczność szkolna wraz z pocztem sztandarowym udała się na Mszę Św. do tutejszej kaplicy. Po powrocie do szkoły odbyła się uroczysta akademia podczas której wręczono uczniom nagrody i dyplomy  oraz podziękowania dla osób, które w ciągu roku szkolnego służyły pomocą naszej szkole. Pani Elżbieta Żybura dyrektor szkoły złożyła najserdeczniejsze życzenia udanych i bezpiecznych wakacji w imieniu Wójta Gminy Komarów-Osada Pani Wiesławy Sieńkowskiej oraz od wszystkich pracowników szkoły. Montaż słowno – muzyczny oraz dekoracje z okazji zakończenia roku przygotowała pani Renata Mazur – wychowawczyni klasy szóstej.

Skip to content