W Samorządowym Ośrodku Kultury w Komarowie-Osadzie odbyło się kolejne spotkanie z cyklu „Ludzie z pasją” poświęcone twórczości autorstwa Pana Krzysztofa Niezgody mieszkańca Janówki Zachodniej, który jest uczestnikiem Warsztatu Terapii Zajęciowej w Wolicy Brzozowej.

Spotkanie było jednocześnie podsumowaniem wystawy, na której zostały zaprezentowane prace autora a były to obrazy olejne, pastelowe i rysunki wykonane w ołówku powstałe na przestrzeni ostatnich kilku lat. Prace w większości przedstawiają motywy religijne, ale są również pejzaże, motywy kwiatowe i portrety

 Autor spotkania zdradził nam jeszcze jedną swoją pasję jaką jest jazda na łyżworolkach. W tej dyscyplinie również ma wiele osiągnięć.

W spotkaniu uczestniczyli ksiądz proboszcz dr Franciszek Nieckarz, wójt Gminy Komarów-Osada pani Wiesława Sieńkowska, kierownik Warsztatu Terapii Zajęciowej w Wolicy Brzozowej pani Dorota Mazur wraz z pracownikami i uczestnikami, dyrektor Samorządowego Ośrodka Kultury Iwona Pełypyszyn, twórcy i artyści amatorskiego ruchu artystycznego: pani Janina Biszczan, pani Lidia Boguszewska-Więcek, pani Lucyna Majcher, rodzina i znajomi Krzysztofa Niezgody oraz uczestnicy z zaprzyjaźnionych warsztatów ze Zwierzyńca, którzy uświetnili spotkanie występem muzycznym zespołu „Arkadia”. W dalszej części z uwagą wysłuchaliśmy wystąpienia solowego pani Anety Szpindy ze Śniatycz, Wszystkie utwory dedykowane były autorowi spotkania i zaproszonym gościom. Zarówno zespół jak i solistka otrzymali szczere owacje i podziękowanie licznymi oklaskami. Spotkanie przebiegało w bardzo sympatycznej atmosferze, którą tworzyli wszyscy uczestnicy zebrani na sali.

Skip to content