Szczypiorniści z Publicznego Gimnazjum w Komarowie – Osadzie

na podium!

         Piłkarki i piłkarze ręczni z Publicznego Gimnazjum w Komarowie – Osadzie zrobili wszystko, aby w tym roku znaleźć się na podium.

16 marca 2016 r. podczas rejonowego etapu Gimnazjady Dziewcząt w Piłce Ręcznej w Zamościu drużyna szczypiornistek z Publicznego Gimnazjum w Komarowie – Osadzie w składzie: Laura Mikuła, Jagoda Ramiączek, Natalia Skiba, Karolina Szeremeta, Maja Jankowska, Paulina Wróblewska, Natalia Kornas, Jagoda Krosman, Anna Biszczan, Katarzyna Łaba, Aleksandra Flak, Joanna Mulawa, Wiktoria Tymczuk i Agata Tetych wywalczyła II miejsce. Dziewczęta znalazły się za drużyną ze Zwierzyńca, pokonując koleżanki z Hrubieszowa i Tyszowiec.

Z kolei 17 marca 2016 r. szczypiorniści w składzie: Jakub Łaba, Dariusz Maryńczak, Hubert Skroban, Dawid Korneluk, Artur Nabożny, Kamil Topolski, Krzysztof Pilip, Krystian Czerwiński, Jakub Cyc, Norbert Działa, Sebastian Niemczuk, Jakub Płachta, Robert Struzik, Krzysztof Struzik i Daniel Baranowski wywalczyli II miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie w piłce ręcznej chłopców w Żdanowie, a tym samym awans do rozgrywek rejonowych, które odbędą się 22 marca w Zamościu. Na podium znaleźli się za drużyną ze Żdanowa przegrywając jedynie 1 bramką. Natomiast w pięknym stylu pokonali szczypiornistów ze Zwierzyńca i Płoskiego.

Trenerem drużyn jest pan Krzysztof Danilewicz, który może być dumy ze swoich podopiecznych.

{gallery}2016/gimnazjada_reczna_dziewczat{/gallery}

Skip to content