Mikołajki w naszej szkole rozpoczęły się już w piątek 4 grudnia 2015r. Uczniowie klas 0-III pod opieką wychowawców oddziałów (p. Aliny Kycko i p. Grażyny Presz) oraz rodziców 4-latków (p. Wioletty Grątkowskiej, p. Karoliny Kościuk, p. E. Krajewskiej, p. Magdaleny Skawińskiej) odwiedzili Krainę Zabaw „Jaś i Małgosia”. Dzieci miały możliwość korzystania z wszystkich atrakcji obiektu, m.in. zjeżdżalni, trampolin czy basenów z kolorowymi piłeczkami. Dodatkowym atutem wycieczki były różnego rodzaju zabawy i konkursy specjalnie przygotowane przez „Śnieżynki”. Największym powodzeniem cieszyło się puszczanie dużych baniek mydlanych oraz malowanie twarzy. Ale to nie koniec mikołajkowych wrażeń.

W poniedziałek 7 grudnia 2015 r. uczniowie klas starszych uczestniczyli w spektaklu teatralnym pt. „Tajemniczy ogród” w ZDK. Nad bezpieczeństwem uczniów czuwała wychowawczyni klas starszych – p. Anna Orkiszewska.

Tego samego dnia, odbyło się również szkolne spotkanie ze Św. Mikołajem. Swoją wizytą sprawił dzieciom dużo radości i zapewnił, że odwiedzi uczniów za rok. Nie obyło się również bez słodkich upominków.

Skip to content