Karolina Szeremeta oraz Paulina Kawa to solistki w szkolnym chórze „Echo”, działającym przy Publicznym Gimnazjum w Komarowie – Osadzie. Swoje umiejętności wokalne prezentują bardzo często podczas różnych uroczystości szkolnych i gminnych oraz uczestnicząc w konkursach i festiwalach pieśni i piosenki.

W kwietniu dziewczęta brały udział w Powiatowym Konkursie Twórczości „Moja Mała Ojczyzna” w Nieliszu, gdzie prezentowały pieśni patriotyczne. W maju uczestniczyły w VI Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Koziołek” w Zamościu, podczas którego Karolina Szeremeta zdobyła wyróżnienie.

28 maja 2015 r. Karolina Szeremeta, Paulina Kawa oraz Anna Biszczan prezentowały swoje wokalne umiejętności w Grabowcu podczas III Międzyszkolnego Konkursu Piosenki Angielskiej. Karolina Szeremeta „wyśpiewała” tam I miejsce w kategorii gimnazja. Poza tym Muzyczne Studio Orange oraz Gminny Ośrodek Kultury w Grabowcu przyznały jej nagrodę w postaci nagrania utworu w Muzycznym Studio Orange w Grabowcu za najlepszy występ wokalny podczas Konkursu Piosenki Angielskiej – Grabowiec 2015.

Opiekunem artystycznym chóru „Echo”, w którym śpiewają dziewczęta, jest nauczyciel muzyki w Publicznym Gimnazjum w Komarowie – Osadzie – pan Marek Biszczan.

Skip to content