21 kwietnia 2015r. w Samorządowym Ośrodku Kultury zorganizowano spotkanie z cyklu „Ludzie z Pasją” poświęcone Pani Anecie Szpinda, osobie, która swoim entuzjazmem i motywacją, udowadnia, że warto realizować swoje marzenia, tym samym wpisując się do grono ,,Ludzi z Pasją” naszej gminy.

Podczas spotkania Pani Aneta opowiedziała o swoim zamiłowaniu do muzyki i śpiewu, oraz o swoich licznych zainteresowaniach.

W spotkaniu uczestniczyło około 50 osób, wśród zaproszonych gości obecna była wójt gminy Wiesława Sieńkowska, sekretarz gminy Stanisław Siek, dyrektorzy miejscowych szkół w osobach: Pani Lucyna Baryła, Pani Anna Kupiec-Niedźwiedź, delegacje Kół Gospodyń, twórcy i artyści z naszej gminy, rodzina i przyjaciele pani Anety.

Uroczystość uświetnił występ Pana Grzegorza Piliszczuka dyrektora Domu Kultury z Tyszowcach, który zaprezentował grę na akordeonie oraz chór „Pasjonata” pod dyrekcją Pana Janusza Bogatko, a przede wszystkim występ solowy w wykonaniu Pani Anety Szpinda.

Spotkania z cyklu „Ludzie z Pasją” służą promowaniu ludzi posiadających ciekawe zainteresowania, pasje tworzenia lub promowania sztuki i kultury ludzi, którzy chcą zaprezentować własny dorobek artystyczny.

Skip to content