W piątkowy poranek 23 stycznia 2015r. dzieci z klas 1-3, oddziałów przedszkolnych i Klubu przedszkolaka w Komarowie podziękowały swoim babciom i dziadkom za bezwarunkową miłość, dobroć, cierpliwość, poczucie humoru i opiekę.

W tej szczególnej uroczystości uczestniczyło ponad 200 Babć i Dziadków oraz inni zaproszeni goście, wśród których była obecna Wójt Gminy Komarów-Osada Wiesława Sieńkowska i członkowie Klubu Seniora „Legenda”.

„Dla całego świata jesteś jednym z wielu, lecz jest ktoś dla kogo jesteś całym światem”- tymi słowami Pani Wójt podkreśliła ogromną rolę dziadków w życiu i wychowaniu dzieci. Do życzeń dołączyła też czekoladową niespodziankę.

Dzieci ze wszystkich grup pod opieką nauczycieli przygotowały okolicznościowe występy. Wesołe wiersze i piosenki, skoczne tańce sprawiły uczestnikom wiele radości i przyjemności, wzbudziły także podziw dla umiejętności wnuków. Milusińscy również samodzielnie wykonali prezenty- laurki, serduszka, pachnące koszyczki ze słodką niespodzianką, które z dumą wręczyli ukochanym babciom i dziadkom.

Miłe chwile dodatkowo uprzyjemnił słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.

Skip to content