5 grudnia 2014 r. nastrój świąteczny gościł  od samego rana  – to zasługa św. Mikołaja, miłego, sędziwego Pana, który z dużą ilością worków wypełnionych prezentami przybył do Szkoły Podstawowej w Komarowie-Osadzie.

Spotkanie ze św. Mikołajem było ogromnym przeżyciem i sprawiło radość, zarówno dzieciom jak i dorosłym. Wszyscy z pewną niecierpliwością oczekiwali na prezenty. Nikt nie został pominięty, święty pamiętał o każdym. Ale nie było tak łatwo otrzymać prezent od Mikołaja, trzeba było wykupić go piosenką, wierszem, bądź też rymowanką.

Dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz „Klubu Przedszkolaka”  pod opieką swych wychowawczyń przygotowały na spotkanie z Mikołajem krótki występ artystyczny, na który złożyły się piękne mikołajkowe piosenki i wierszyki.

Po otrzymaniu prezentów rozpoczęło się gorączkowe sprawdzanie ich zawartości. Po uśmiechniętych buziach można było się domyślać, że św. Mikołaj trafił z podarunkami. Dzieci podziękowały św. Mikołajowi za niespodzianki i poprosiły, by pamiętał o nich za rok!

Cała impreza była efektem owocnej współpracy nauczycieli i rodziców dzieci.

 

Skip to content