W minioną niedzielę na Rynku w Komarowie-Osadzie odbyły się I Gminne Mistrzostwa w Grillowaniu. Wśród potraw konkursowych znalazły się szaszłyki, faszerowane ziemniaki, faszerowana pierś, sałatka ziemniaczana oraz pstrąg. Potrawy oceniła Komisja Konkursowa, która przyznała I miejsce drużynie CIS Komarów-Osada, II miejsce zajęło KGW Krzywystok, na III miejscu uplasowała się drużyna „Dżigitki” ze Stowarzyszenia „W Dobrej Wierze” z Wolicy Brzozowej.

Mistrzostwa w Grillowaniu to nie tylko zmagania kulinarne, ale również integracja mieszkańców poprzez aktywny wypoczynek. Słońce i przyroda zachęcają do przygotowywania posiłków na świeżym powietrzu. Grillowanie to jedna z letnich przyjemności ze względu na smak jedzenia i tworzącą się atmosferę. Różnorodność zapachów, smaków i barw przygotowywanych potraw poruszyła niejedne kubki smakowe i mile połaskotała podniebienie.

Organizatorzy I Gminnych Mistrzostw w Grillowaniu: Samorządowy Ośrodek Kultury, Stowarzyszenie Aktywni w Kulturze oraz Jednostka OSP z Komarowa-Osady.

 

Skip to content