6 lutego 2014 roku na trasach w Komarowie Wsi w ramach Zimowego pikniku sportowego odbył się Puchar Ziemi Zamojskiej i Memoriał M. Cecha w narciarstwie biegowym. Na starcie stanęli zawodnicy amatorzy z różnych kategorii wiekowych: od Skrzatów po Seniorów. Zawodnicy pokonując dystanse od 400 m do 10.000 m wykazali się wolą walki godną zawodowców. Zmaganiom na trasach towarzyszyło sportowe współzawodnictwo wspierane przez dobry humor i zabawę. Sprzymierzeńcem startujących była także piękna, słoneczna pogoda. Zawody zakończyło wspólne ognisko.

Organizatorzy: Klub Sportowy „Legion” i Samorządowy Ośrodek Kultury w Komarowie-Osadzie. Współorganizatorzy: SPKS „Jutrzenka”, Szkoła Podstawowa i Publiczne Gimnazjum w Komarowie-Osadzie.

 

W czasie zawodów miejsca na podium wywalczyli:

Kat. I Skrzaty rocznik 2005 i młodsi

Opalińska Joanna Komarów-Osada – I miejsce

Kat. II rocznik 2004-2003

Chłopcy: Pysiewicz Sebastian – I miejsce; Skiba Michał – II miejsce; Masłowski Dominik – III miejsce.

Dziewczęta: Nowosad Emilia – I miejsce, Ramiączek Wiktoria – II miejsce, Wójtowicz Wiktoria – III miejsce. Wszyscy zawodnicy z Komarowa-Osady

Kat. III rocz. 2002 – 2001

Chłopcy: Krawczyk Filip MULKS Tomaszów Lub – I miejsce, Kurzępa Michał Komarów-Osada – II miejsce, Podgórski Adrian Komarów-Osada – III miejsce.

Dziewczęta: Parol Wiktoria Zubowice – I miejsce, Prus Agnieszka Zubowice – II miejsce, Szeremeta Karolina Komarów-Osada – III miejsce.

Kat. IV rocznik 2000

Chłopcy: Maryńczak Dariusz – I miejsce, Korneluk Dawid – II miejsce.

Dziewczęta: Biszczan Anna – I miejsce, Skiba Natalia – II miejsce, Mikuła Laura – III miejsce. Wszyscy zawodnicy z Komarowa-Osady

Kat. V rocznik 1999 – 1998

Chłopcy : Romańczuk Konrad Komarów-Osada – I miejsce, Pakuła Szymon Komarów-Osada – II miejsce, Prus Arkadiusz Zubowice – III miejsce.

Dziewczęta: Bur Anastasyia Komarów-Osada – I, Parol Natalia Zubowice– II.

Kat. VI rocz. 1997-1994 Juniorzy

Schab Dominik i Wawryn Marcin – ex aequo I miejsce, Kurzępa Karol – II miejsce. Wszyscy zawodnicy z Komarowa-Osady

Kat. VII rocz. 1993 i starsi Seniorzy:

Koprowski Ryszard Tomaszów Lub. – I miejsce, Koszel Henryk Tomaszów Lub – II miejsce.

Drużynowo:

SP Komarów-Osada – I miejsce, PG Komarów-Osada – II miejsce, drużyna z Zubowic – III miejsce, drużyna z Tomaszowa Lub. – IV miejsce.

Galeria zdjęć – Zimowy piknik sportowo-rekreacyjny

Skip to content