001_17.jpg28 lutego W Samorządowym Ośrodku Kultury w Komarowie odbył się wernisaż wystawy Waldemara Leszczyńskiego, autora fotografii, przedstawiających najciekawsze zdjęcia z Włoch.

 

Wystawa nosi tytuł „Włochy – Szlakiem Hetmana Jana Zamoyskiego”.

 

Podczas spotkania mogliśmy posłuchać ciekawych przeżyć i wrażeń, jakie towarzyszyły w czasie podróży a także dowiedzieć się więcej o zainteresowaniach, o pracy z młodzieżą oraz szerokim zakresie działalności pedagogicznej samego autora. Pan Waldemar zaprezentował pokaz multimedialny, dzięki któremu mogliśmy obejrzeć wiele innych, interesujących i pięknych zdjęć z podróży po włoskich miastach, a były to m.in.: Wenecja, Florencja, Asyż i Rzym. Spotkanie przebiegało w bardzo miłej atmosferze, wszyscy uczestnicy okazali ogromne zainteresowanie prezentowaną wystawą. Obecni goście wysłuchali wspaniałego koncertu w wykonaniu chóru „Pasjonata” z Komarowa pod kierunkiem pana Janusza Bogatko – instruktora SOK.

Fotografie prezentowane na wystawie w Domu Kultury można podziwiać do końca marca br. Serdecznie zachęcamy do odwiedzania wystawy.

Wernisaż wystawy Waldemara Leszczyńskiego w Komarowie

Skip to content