W dniu 02.02.2012 Roku o godzinie 16: 00, w Świetlicy Wiejskiej w Komarowie –Wsi w karnawałowej atmosferze, wśród zaproszonych gości, Władz Gminy przy blasku kolorowej choinki odbyła się zabawa choinkowa, kolejne międzypokoleniowe spotkanie integracyjne, realizowane w ramach projektu „Aktywny Senior – pogodna jesień życia” współfinansowany ze środków Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej w ramach Rządowego Programu na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2012-2013
   Karnawałowe spotkanie poprzedziły intensywne przygotowania Grupy Animacyjnej, która przygotowała poczęstunek dla uczestników spotkania, smakowite ciasta, wypieki, sałatki i inne wspaniałości.
Zabawa choinkowa w końcówce karnawału wielopokoleniowej grupy seniorów, juniorów, młodzieży i dzieci była doskonałą okazją do wyjścia z domu, aktywności społeczno-kulturalnej, przyjemnej aktywności fizycznej, spotkania się z innymi, mieszkańcami gminy. Na spotkanie przygotowano zabawy i gry integracyjne, wspólną naukę nowych kroków tanecznych, oprawę muzyczną pozwalającą na wspólne tańce wszystkim uczestnikom wielopokoleniowego spotkania. Nikt nie siedział, bez względu na wiek, ograniczenia czy niedyspozycję.  Przyjazna, wesoła,  karnawałowa atmosfera towarzyszyła uczestnikom przez cały wieczór, wnosząc wiele pozytywnej energii i radości w serca wszystkich, niech pozostanie jak najdłużej.
 Pragnę tą drogą złożyć serdeczne podziękowania dla wszystkich osób zaangażowanych w przygotowane i oprawę spotkania.

    Już dzisiaj Zapraszam na kolejne spotkanie w imieniu Organizatorów i Wolontariuszy, które zaplanowane jest na czas Świąt Wielkiej Nocy.

                                                               Teresa Tkaczyk- koordynator projektu

Skip to content