Dzień Babci i DziadkaLaurki, upominki, kwiaty, wierszyki i życzenia z okazji Dnia Babci i Dziadka wręczyli, wyrecytowali i wyśpiewali uczniowie ze Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza Komarowie. W uroczystości uczestniczyło 160 babć i dziadków.


Goście z uśmiechem na twarzy, czasem też ze łzą w oku  oglądali występy małych artystów, którzy swą miłość wyrazili, słowem, piosenką i tańcem. Zebrani na hali nauczyciele, dzieci, rodzice i goście wspólnie zaśpiewali seniorom gromkie „Sto lat”. W uroczystości uczestniczyła Pani Wiesława Sieńkowska, która w swoim imieniu jak również w imieniu samorządu gminnego gminy Komarów-Osada wspólnie z Panią Dyrektor Anną Kupiec-Niedźwiedź wręczyła słodkie upominki.

Na koniec wszyscy zebrani wspólnie śpiewali słowa poleczki „Tralala Antek na harmonii gra”.

Dzieci podarowały własnoręcznie wykonane upominki, natomiast rodzice smakowity tort. Uroczystość została przygotowana wspólnie przez dyrekcję szkoły, nauczycieli i rodziców.  Takie spotkania  integrujące seniorów, dzieci i ich rodziców oraz nauczycieli są tradycją szkoły od kilku lat. Dają dużo satysfakcji organizatorom jak i gościom, którzy na zakończenie  serdecznie podziękowali za pamięć, niezwykłą atmosferę pełną ciepła i miłości.

Skip to content