Uroczyste otwarcie świetlicy wiejskiej w AntoniówceW dniu 19 stycznia 2013 r w miejscowości Antoniówka nastąpiło uroczyste otwarcie świetlicy wiejskiej, dzień ten zapisał się na kartach historii nie tylko miejscowości Antoniówka  ale i całej naszej gminy.

 

Symbolicznego przecięcia wstęgi dokonali nasi wspaniali goście:
Przewodniczący Rady Powiatu i jednocześnie Prezes Oddziału Powiatowego ZOSP RP Pan Kazimierz Mielnicki, Komendant Miejski PSP w Zamościu Pan Jacek Sobczyński, Honorowy Prezes OSP Ziemi Zamojskiej pułkownik Mieczysław Skiba, Przewodniczący Rady Gminy Pan Jerzy Pałczyński i Wójt Gminy Pani Wiesława Sieńkowska. Obiekt poświęcił proboszcz miejscowej parafii ksiądz Kanonik Tomasz Bomba, klucz do nowego budynku Przewodniczący Rady Gminy wraz z Wójtem wręczyli najmłodszym mieszkańcom Antoniówki oni zaś przekazali klucz dorosłym na ręce Przewodniczącej Koła Gospodyń Wiejskich Pani Ireny Grosman, Prezesowi OSP Panu Jerzemu Łazarowi, oraz Panu Emilowi Juszkiewiczowi Sołtysowi i jednocześnie Radnemu z tej miejscowości.  
Mieszkańcom Antoniówki zostały wręczone odznaczenia i dyplomy uznania za sumienną pracę i zaangażowanie w rozwój lokalnej społeczności.
W trakcie trwania uroczystości goście i obecni mieszkańcy podziwiali nie tylko pięknie wyremontowany obiekt, ale i dzieci w strojach ludowych ze Szkoły Podstawowej w Antoniówce jak i również pięknie prezentujące się  Panie z zespołu śpiewaczego „Borowianki”. Podczas otwarcia była widoczna integracja społeczności lokalnej co stworzyło wyjątkową atmosferę.
Skip to content