Dzień Babci i DziadkaNajpiękniejsze wspomnienia z dzieciństwa wiążą się z babcią i dziadkiem, to oni darzą swe wnuki ciepłem, miłością, opowiadają o przeszłości, odpowiadają na pytania dotyczące świata. Często dziadkowie uczestniczą w wychowaniu swych wnucząt, pomagają odrabiać lekcje, prowadzą do szkoły, rozwiązują „wielkie problemy małych ludzi”. 23 stycznia 2012r. na uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka za to wszystko swym babciom i dziadziom podziękowali  uczniowie Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Komarowie-Osadzie przygotowani przez wychowawczynie klas I-III, „zerówki” oraz przedszkola.

Występ 128 artystów obejrzało prawie 200 babć i dziadków. Na część artystyczną złożyły się pokazy tańca w wykonaniu dziecięcego zespołu tańca ludowego, jasełka „Dobra nowina”, montaż słowno-muzyczny „Babcia i Dziadek”. Na zakończenie chóry szkolne „Wesołe nutki” i „Tęcza” wystąpiły z koncertem kolęd. Były również własnoręcznie zrobione upominki oraz wielki tort dla zaproszonych gości.
Życzenia zebranym wraz ze słodkim upominkiem w imieniu władz samorządowych złożyła Wójt Gminy Komarów-Osada pani Wiesława Sieńkowska.
Uroczystość uświetnili też swym występem członkowie Klubu Seniora „Legenda”.
Wspaniała atmosfera na długo zapadnie w pamięć uczestnikom uroczystości.

Skip to content