Dzień JęzykowyDniem językowym zakończył 16 grudnia 2011r się projekt INCREDIBLE ENGLISH realizowany w Szkole Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Komarowie-Osadzie, który realizowano od 1 kwietnia 2011 r.

 


Projekt INCREDIBLE ENGLISH realizowany jest w ramach Programu Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności ENGLISH TEAHING, którego krajowym operatorem jest Nidzicka Fundacja Rozwoju NIDA. Stąd pochodziły  środki 10 970 zl na 104 godziny dodatkowych zajęć z języka angielskiego, doposażenie szkoły w pomoce do nauki j. angielskiego.    Dodatkowe zajęcia rozwijały umiejętności językowe uczniów, wzbogacały wiedzę o kulturze krajów anglojęzycznych. Dzieci miały możliwość spotkań z native speakerem, uczestniczyły w różnych konkursach m.in. Happy Halloween.

10 grudnia 2011r. odbył się Międzyszkolny Konkurs z Języka Angielskiego, w którym uczestniczyli uczniowie ze szkół podstawowych z Gminy Komarów-Osada, Tyszowce i Krynice.  Zwycięzcami konkursu zostali:

I miejsce Olimpia Kaczorowska SP Komarów-Osada, Aleksandra Chmiel SP Komarów-Osada,  Dominika Wiśniewska ZS Krynice,

II miejsce Anna Semczuk ZS Krynice, Laura Mikuła SP Komarów-Osada, Marek Tuz SP Dub, Weronika Bochniak SP Komarów-Osada,

III miejsce Paulina Wróblewska SP Komarów-Osada, Magdalena Błotniak SP Dub, Weronika Gałan ZS Krynice.

Dzień językowy został zorganizowany wspólnie z Publicznym Gimnazjum w Komarowie-Osadzie. Uczniowie popisywali się wiedzą o świętach  w krajach anglojęzycznych, przedstawiali scenki, śpiewali kolędy.  Najlepsze klasy i uczniowie zostali nagrodzeni nagrodami książkowymi – słowniki i książki w j. angielskim.

Skip to content